ico

CİLT LEKELERİ ÜZERİNDE ETKİN KONTROL

Buradasınız: Ana Sayfa » CİLT LEKELERİ ÜZERİNDE ETKİN KONTROL

cilt-01Cilt lekeleri, özellikle ülkemizde birçok kişinin sorunu.

Önce cildimizi yaşlandıran, lekelere ve kırışıklıklara yol açan etkenleri inceleyelim:

Güneşin olumsuz etkileri, pigmentasyon bozuklukları, hormonal değişimler, melanin pigmentinin aktive olması sonucu oluşan yaşlılık lekeleri, yara izleri, doğum sonrası oluşan lekeler gibi cildimizin lekelenmesi ve yaşlanmasına neden olan birçok etken var.
Güneş artık 20 yıl önce tanıdığımız bildiğimiz özelliklere ne yazık ki sahip değil. Ozon tabakasının incelmesiyle kış aylarında bulutlu günlerde dahi çok ileri güneş radyasyonuna maruz kalıyoruz.
Havanın soğuması ve bulutlu günlerin çoğalması ile sanki daha az UVA ve UVB radyasyonuna maruz kaldığımızı zannediyoruz.

Kış aylarında yaza nazaran güneş ışınları daha eğik bir açı ile bizlere ulaşıyorlar ancak yine de yüzümüzde ve ellerimiz kollarımız gibi açık bölgelerimizde yaşlandırıcı, kırışık ve lekelere neden olan etkilerini sürdürüyorlar.

Bulutlar veya havadaki nem güneşten dünyamıza ulaşan ultraviyole ışınlarının sadece %10 unu filtre edebilmekte. Yazın güneşli günlerinde kendimizi bu ışınlara karşı güneş koruyucu kremler ile korumaya aldığımız gibi kış aylarında da aynı şekilde ilerde karşılaşabileceğimiz leke ve kırışıklıklara karşı cildimizi korumamız gerekiyor.

Dış etkenlere maruz kalan cilt yapısı gereği korunma amacı ile fazladan renk hücresi üretiyor. Epidermis kalınlaşıyor ve cildin korunma mekanizması ile melanin üretimine hız veriyor. İşte bu melanin salgısı cildimizde ton farkları ve lekeler şeklinde görünüyor. Özellikle yüzümüzde, ellerimizde, kollarımızda veya bacaklarımızda daha önce oluşan lekeler mevcutsa bunlar her gün aldığımız ultraviyole radyasyonu ile genişleyerek daha kalıcı ve koyu bir görünüm arz ediyorlar.
Kırışıklıklar derinleşirken eski yara ve sivilce izlerimiz belirginleşiyorlar.

14-16 haftada lekelerden kurtulun

Organic Visage yeni nesil etkinliği kanıtlanmış doğal aktif leke gidericiler VC-IP ve Ecocert sertifikalı Organik Papatya Özü ile formüle edilmiş organik içerikli bir leke giderici kremdir.

Organic Visage, formülünde yer alan organik papatya özü BELLİS PERENNİS ve VC-IP C vitamini sayesinde elde edilen aktif ton eşitleyiciler yardımıyla cilt pigmentlerini eski açık renklerine kavuşturur.

Aktif içeriği leke açıcı ve gençleştirici anti-oksidan etkisini melanin sentezindeki biyokimyasal süreçleri kontrol ederek gösterir. Ciltte bulunan lekeleri açarak normal cilt tonunun geri kazanımını sağlar.

Cilt yapısı C vitamini ve ürünün içerikteki doğal nemlendiriciler sayesinde kısa zamanda onarıma girerken dokular arası elastikiyet yeniden rejenere olur.

Ciltte lekelere karşı bir pigmentasyon değişimi başlarken aynı zamanda kırışıklıklar da açılmaya başlar. Boyun ve dekolte bölgeleri de dahil olmak üzere cilt altı oksijen alışverişi hızlanır, kırışıklıklar azalırken cildin nem dengesi korunur.

ORGANİK PAPATYA ÖZÜ-BELLİS PERENNİS

ECOCERT organik sertifikalı papatya özüdür
Cildin melanin oluşumunda yer alan farklı yolları etkiler
Yüksek seviyede doğal bir cilt aydınlatıcı, leke açıcı özelliği ile cildin dostudur
Cildin renk yoğunluğunu azaltır
Cilt iritasyonlarını onarır ve izleri yok eder
Cilt sıkılaştırıcı ve kırışık açıcı etkisi gözlemlenmiştir

VC-IP C VİTAMİNİ

UV Kaynaklı hasarlara karşı aydınlatıcı, leke giderici ve anti aging kırışıklık karşıtı etkiye sahiptir
Japonya’da kanıtlanmış yarı medikal güçlü bir C vitamini sentezi oluşturur
Melanin tabakasını hücre düzeyinde onarır cildi rejenere eder
Beyazlatıcı ve leke açıcıdır
Hücre içi hasarı önler ve dokuları yeniler
Anti oksidan etkisi ile cildin ışıltılı ve pürüzsüz olmasını sağlar
İçerdiği C vitamini ile yüz ve boyun çevresindeki kırışıklıklara karşı onarıcıdır
Yılların ve güneşin yarattığı tahribatı onarırken erken yaşlanmanın önüne geçer

24 saat boyunca günlük kullanıma uygun Organic Visage ile ışıltılı ve pürüzsüz bir cildin enerjisine sahip olun.

Organik Visage Aktif Leke Giderici Kremin içeriği kadınlarının cilt güzelliği ve duruluğu dillere destan Japonya’da tasarlandı.

Uzakdoğu kültürlerinde beyaz ve lekesiz bir cilde sahip olmak aynı zamanda asaleti temsil ettiğinden Japon kadınları beyaz ciltlerini ve pürüzsüz yüz görünümlerini korumak için çok çaba sarf ediyorlar. Japon bilim insanları kadınlarda artık gerçekten yaygın olarak yaşanan leke problemlerine doğal yollardan çare olacak bu formül üzerinde iki yıldır yaptıkları araştırmalarla yepyeni bir buluşa imza attılar.

Organic Visage makyaj malzemelerinin neden olduğu lekeler dahil olmak üzere cilt üzerindeki tüm kahverengi koyulaşmış bölgelere etki eder:

Güneşin neden olduğu cilt lekeleri
Sivilce ve yara izleri
Doğum sonrası ortaya çıkan lekeler
Yaşlılık lekeleri
Hormonal etkilerden kaynaklı lekeler

Yorumları göster

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>